30 Ağustos Zafer Bayramı -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"30 Ağustos müstakil yaşamaktan asla…

  • Yazı boyutu
30 Ağustos Zafer Bayramı
  -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak:
  -"30 Ağustos müstakil yaşamaktan asla…

30 Ağustos Zafer Bayramı -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"30 Ağustos müstakil yaşamaktan asla vazgeçmeyecek yüce milletimizin örnek zaferlerinden biridir"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, 30 Ağustos'un müstakil yaşamaktan asla vazgeçmeyecek yüce Türk milletinin örnek zaferlerinden biri olduğunu belirtti.
     Olpak, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı yayınladığı mesajla kutladı. 26 Ağustos 1922'de Afyon Kocatepe'de başlayan Büyük Taarruz neticesinde Milli Mücadele'nin amacına ve hedefine ulaştığını ifade eden Olpak, şunları kaydetti:
     "Müstakil yaşamaktan asla vazgeçmeyeceğimizi ilan ettiğimiz 30 Ağustos Zaferi, Cumhuriyetimizin geleceğine de ışık tutmaktadır. Türkiye, eğitimden teknolojiye, bilimden demokrasiye kadar her alanda kazanacağımız yeni zaferlerle, ekonomisi kadar hukuk ve özgürlükler alanında da imrenilen başarılara imza atacaktır.
     Birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik emeller ve planlar 90 yıl önce olduğu gibi boşa çıkacak, Türkiye, çalışkanlık, cömertlik, barış ve kardeşlik duygularıyla binlerce yıllık medeniyet kültürünü yaşamaya ve yaşatmaya devam edecektir.
     Bu önemli günde, büyüyen ve zenginleşen ülkemizin yücelmesi adına fikir ve iş üreten bütün üyelerimiz adına, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün ölümsüz kahramanları olan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum."
    
    
    

Bu haberi 127 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir