3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak

  • Yazı boyutu
3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak

3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak

3. Türkiye Enerji Zirvesi, 11-13 Ekim tarihlerinde Kayseri'de gerçekleştirilecek.
     Enerji Fuarcılık Genel Müdürü Mustafa Akıncı, düzenlediği basın toplantısında, zirvenin EnerjiSA ana sponsorluğunda 11-13 Ekim tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirileceğini belirtti.
     Zirveye siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerin katılmasının beklendiğini belirten Akıncı, zirveye yurt içi ve yurt dışından çok sayıda akademisyenin de davet edildiğini dile getirdi. Akıncı, şunları kaydetti:
     "Zirve, Türkiye ve dünya enerji piyasasının özellikle elektrik, nükleer, doğalgaz ve yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren köklü ve büyük firmalarının iştiraki ile düzenlenecek. Zirve kapsamındaki panellerde, enerji ve enerji piyasaları konusunda uzman kişilerce tüm yönleriyle ele alınacak. Ayrıca yine enerji sektörünün önde gelen firmalarının katılacağı bir de sergi açılacak. Zirvenin ülkemiz enerji piyasasının gelişimine katkı sağlayacağına inancımız tamdır."
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir