"3. Marka Zirvesi" 3 Nisan'da Ankara'da yapılacak

  • Yazı boyutu
"3. Marka Zirvesi" 3 Nisan'da Ankara'da yapılacak

"3. Marka Zirvesi" 3 Nisan'da Ankara'da yapılacak

International Business School (ITEC) ve Dünya Yaşlılık Derneği (DÜYADER) işbirliğiyle yapılacak "3. Marka Zirvesi", 3 Nisan'da Ankara'da gerçekleştirilecek.
     DÜYADER'den yapılan yazılı açıklamaya göre, "3. Marka Zirvesi", 3 Nisan 2013'de Ankara'da iş, siyaset ve sanat dünyasını buluşturacak.
     ITEC'in düzenlediği DÜYADER'in desteklediği "®MARKAM 2023" teması ile Sheraton Otel'de yapılacak 3. Marka Zirvesi'nde yerli ve yabancı katılımcılar ile bazı markaların üst yöneticileri (CEO) ağırlanacak.
     Zirveyi değerlendiren ITEC Kurucu Başkanı Akın Yılmaz bu organizasyonun ilkini 29 Mayıs 2011, ikincisini 19 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlediklerini, ilk zirvede 450 kişi, ikinci zirvede ise 800'ün üzerinde üst düzey katılımcı ağırlamanın onurunu taşıdıklarını ifade eti.
     Yılmaz, zirvenin içeriğine ilişkin şunları kaydetti:
     "Bu yılki zirve temamızı '®MARKAM 2023' olarak belirledik. '®MARKAM 2023', önümüzdeki 10 yıllık süre zarfında dünyadaki 100 büyük global marka arasına ülkemizden de en az 10 markanın girmesini hedef alan marka zirvemizin bir yaklaşımıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılında gönül ister ki, 100 global markanın 100'ü de güzel ülkemizden çıksın ve dünya bizim değerlerimizi ve kültürümüzü öğrensin. Hiç bir hedef uzak değildir. Her uzak hedef, küçük küçük adımlarla başlar. Bizde elimizden geldiği kadarıyla markalaşma, marka olma, marka bilincinin oturtulması, müşteri sadakatinin sağlanması konularında geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda bilinçlendirme çalışmalarımıza devam edeceğiz.
     Gelecekte rekabet koşulları gerçekten bu zamankinden çok daha çetin şartlarda olacak. Bu zirveler vesilesiyle işletmelerimizi ve kurumlarımızı geleceğin rekabet ortamına hazırlamayı kendimize hedef olarak belirledik. Konunun uzmanları bu yılki zirvemizde rekabet yarışında fark atmak için neler yapılması gerektiğini anlatacaklar."
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir