Aes Elektronik Ve Makina San.tic.ltd.şti.

  Demirci Mh. Nilüfer Ticaret Mrk. 66.Sk. No:27-29 ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-4433390 090-224-4432965
  Hasan Yilmaz (Pazarlama Müdür)

  3 Eksen Cnc Router Freze - Nesting Cnc İşleme Merkezi

  • Ürün Adı : 3 Eksen Cnc Router Freze - Nesting Cnc İşleme Merkezi

  Ürün Hakkında

  3 Eksen Gantry CNC İşleme Merkezi:

  Nesting Üretim için Mükemmel Çözüm

  Sistem X,Y,Z ekseni olmak üzere 3 eksen interpolation kontrollü çalısmaktadır.

  Makinenin isleme ölçüleri;
  X Ekseni: 2100mm
  Y Ekseni: 4200mm
  Z Ekseni: 300mm

  X ve Y eksenlerinde otomatik kumanda edilebilen alüminyum referans barları bulunmaktadır. Bu sayede referans hassasiyeti ve referanslama hızları maksimum sağlanabilmektedir. Referans barlar, X ve Y eksenlerinin tüm noktalarında aktiftir. Herhangi bir noktada referanslama yapılabilmektedir.

  Vakum tablası alüminyum`dan imal edilmiştir. Blok aralık mesafeleri standard yapıdadır. Vakumlama 8 ayrı bölge olarak elektronik valfler ile otomatik olarak kontrol edilmektedir.

  Eksen kontrolü için CNC kontrolör kullanılmaktadır.

  İsletim sistemi G Kodları ile çalısabilmektedir.

  8`li TOOL CHANGER (Otomatik uç değistirme) sistemi ile hızlı ve kolay kullanım sağlanmaktadır. Tool Changer ünitesinin spindle motorun yanında olması sayesinde çok hızlı bir sekilde uç değistirilebilmektedir. Bu özelliği nedeniyle rakiplerinden % 40 daha hızlı çalısmaktadır.

  HSK F 63 serisi 12 HP gücünde Electro Spindle motor kullanılmaktadır.

  Yağlama sistemi, makinenin 19 ayrı noktasında hassas yağlama yapmaktadır. Sistem otomatik olarak çalısmaktadır. Sistemde gres yağı kullanılmaktadır. Mekanik parçalar bu sayede çok daha uzun ömürlü olmakta ve hassasiyetlerini korumaktadır.

  Makinenin X ve Y eksenleri hassas pozisyonlama ve yüksek hız için kramayer disli ve pinyon ile dizayn edilmistir. Z ekseni ise vidalı mil ile kumanda edilmektedir. Tüm eksenler fırçasız servo motorlar ile sürülmekte, Lineer Raylar sayesinde de yumusak ve hassas çalısmaktadır.

  Makinenin CNC kontrol ünitesi 4 eksen Gantry kontrol yeteneğine sahiptir. Tüm eksenlerde hassas interpolasyon sayesinde mükemmel hareket kontrolü sağlanmaktadır.

  Elektrik kumanda panosunda 1 Paralel Port, 1 Ethernet bağlantısı mevcuttur. Wireless connect özelliği ile de makineye kablosuz erisim sağlanabilmektedir. Bu sayede yapılan çizimler çok rahat bir sekilde makineye aktarılmaktadır.

  Elektrik kumanda panosu soketler vasıtasıyla kolayca ve hızlı bir sekilde kurulmaktadır. Toz emme ünitesi ve vakum pompası için 2 adet enerji çıkısı mevcuttur. Ayrıca 2 adet 220V/16A çıkıs bulunmaktadır.

  Uzaktan Kumanda Cihazı ile makinenin tüm eksenleri manuel kontrol edilebilmektedir.

  300 m³/h kapasiteli vakum pompası kullanılmaktadır.

  Tümünü göster
  Aes Elektronik Ve Makina San.tic.ltd.şti.
  Demirci Mh. Nilüfer Ticaret Mrk. 66.Sk. No:27-29 ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-4433390
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir