3. Ankara Marka Zirvesi -Etkinliğe bu yıl iş, sanat ve spor alanlarında öne çıkan isimler…

  • Yazı boyutu
3. Ankara Marka Zirvesi
  -Etkinliğe bu yıl iş, sanat ve spor 
  alanlarında öne çıkan isimler…

3. Ankara Marka Zirvesi -Etkinliğe bu yıl iş, sanat ve spor alanlarında öne çıkan isimler katılacak

International Business School (ITEC) tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Ankara Marka Zirvesi'ne iş, sanat ve spor alanlarında öne çıkan isimlerin katılması bekleniyor.
     ITEC tarafından yapılan yazılı açıklamada, 3 Nisan'da düzenlenecek etkinlikte, gelecekte 10 yılda Türkiye'den hangi markaların dünya markası olacağı ile hangi sektörlerin yükselişe geçeceğinin ele alınacağı belirtilerek, marka olmanın sırlarının anlatılacağı kaydedildi.
     ITEC Başkanı Akın Yılmaz, Dünya Yaşlılık Derneği Başkanı Umut Çınar, Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, TPİC Başkanı Mithat Cansız'ın katılacağı zirvede, Bahçeşehir Üniversitesi'nden Prof. Dr. Serdar Pirtini "Markam 2023 ve Türk Markalarına Genel Bakış"ı, Havaş Worldwide İstanbul Kurucu Ortağı Levent Erden "Marka ve İtibar Yönetimi"ni, THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı İbrahim Doğan da "Türk Havacılık Sektörü ve Markalaşma Süreci"ni anlatacak.
     "Tasarım Dünyasında Türk Markaları ve Vizyonu" başlıklı oturuma ise Dice Kayek markasının kurucuları Ayşe Ege ve Ece Ege ile Nurus Mobilya'nın Tasarım Yönetmeni Renan Gökyay konuşmacı olarak katılacak.
     Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de katılmasının beklendiği zirvenin "Sinema Tiyatro Buluşmaları" başlıklı oturumunda usta sanatçı Haldun Dormen ile Engin Altan Düzyatan oyuncu olarak marka olmanın ip uçlarını verecekken, milletvekili ve eski milli futbolcu Hakan Şükür ile eski milli basketbolcular Doğan Hakyemez, Harun Erdenay ve İbrahim Kutluay da "Sporda marka olmak" başlığı altında konuşacak.
     "Türkiye Markaları ve başarı hikayeleri" oturumuna önemli markaların temsilcilerinin katılması beklenirken, zirvenin sonunda Ajda Pekkan'a "Tüm zamanların değişmeyen sanat markası" ödülü verilecek.
    
    
     yayıncı: Hamdi Ateş

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir