24'üncü Vergi Haftası

  • Yazı boyutu
24'üncü Vergi Haftası

24'üncü Vergi Haftası

Vergi bilincinin toplumun bütün kesimlere benimsetilmesi amacıyla geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Vergi Haftası'nın 24'üncüsü, 25 Şubat 2013 tarihinden itibaren kutlanmaya başlanacak.
     Gelir İdaresi Başkanlığı'nın duyurusuna göre, 25 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında kutlanacak 24. Vergi Haftası kapsamında, 24 ildeki ilkokullarda resim, 30 ildeki ortaokullarda şiir, 27 ildeki lise ve dengi okullarda da sloganlı afiş veya kompozisyon yarışması düzenlenecek. 81 ildeki yarışmalarda dereceye giren öğrencilerden birinci olanlara notebook, ikinci olanlara fotoğraf makinesi, üçüncü olanlara ise mp4 müzikçalar hediye edilecek.
     Yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilerin hediyelere 24'üncü Vergi Haftası'nda vergi dairesi başkanlıkları ve defterdarlıklar tarafından düzenlenecek törenle verilecek ve dereceye giren öğrencilerin eserleri "www.vergihaftasi.gov.tr" sitesinde yayımlanacak.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir