"2018 yılında hedefimiz ilk on banka arasına girmek"

  • Yazı boyutu
"2018 yılında hedefimiz ilk on banka arasına girmek"

Murat Birinci-Ümit Çevik - Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, 2018 yılında hedeflerinin Türkiye'de ilk 10 banka arasına girmek olduğunu bildirdi.

     Kuveyt Türk'ün yeni bankacılık üssü ve yaşam alanı projesinin temeli atıldı. Temel atma töreni, banka yönetiminin ve üst düzey protokolün katıldığı bir törenle gerçekleştirildi.
     Kocaeli Çayırova İlçesi, Şekerpınar Bölgesi'nde hizmete girecek yeni tesisin bir operasyon merkezi ve bankacılık üssü olmasının yanı sıra bir yaşam merkezi olarak tasarlandı.
     Temel atma töreninde konuşan Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, "2018 yılında hedefimiz ilk on banka arasına girmek" diyerek yeni tesisisin enerjiyi verimli şekilde kullanacak ve maksimum yapı konfor şartlarını taşıyacak şekilde akıllı bina teknolojisi ile inşa edileceğini söyledi.
     Uyan, Kuveyt Türk'ün hızla büyüyen yapısına hizmet edecek ve artan iş hedeflerinin karşılanması yönünde önemli bir altyapı desteği olacak bankacılık üssü ve yaşam alanının ilk etabının 1 yıl içerisinde tamamlanarak hizmete gireceğini belirtti.
     Proje hakkında şu bilgilere yer verildi:
     "2013 yılı Haziran ayı içerisinde açılışı gerçekleştirilecek olan bankacılık üssü ve yaşam alanının içerisinde ofisler, data center, call center, konferans salonu, açık ve kapalı spor tesisleri, havuz, misafirhane, kafeterya ve restoranlar yer alacak. Toplamda 120 bin 340 metrekare inşaat alanına sahip proje tamamlandığında sektörde uluslararası örnek olarak gösterilebilecek, güçlü teknolojik altyapıya sahip etkili bir mimari ile inşa edilmiş esnek ve fonksiyonel kullanım alanları olan insana saygılı ve çevreye duyarlı bir tesis hizmete girmiş olacak."
    
    


Bu haberi 251 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir