2013 Eurasia Moto Bike Expo kapılarını açtı

  • Yazı boyutu
2013 Eurasia Moto Bike Expo kapılarını açtı

2013 Eurasia Moto Bike Expo kapılarını açtı

Türkiye'nin tek motosiklet ve bisiklet fuarı olan Eurasia Moto Bike Expo (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı) başladı.
     Dünya Fuar Yapım tarafından İstanbul Fuar merkezi'nde organize edilen 2013 Eurasia Moto Bike Expo, 3 Mart pazar akşamına kadar motosiklet ve bisiklet tutkunlarını ağırlayacak.
     Fuarda en yeni motosiklet ve bisiklet modellerinin yanı sıra motosiklet ve bisiklet gösterileri de yer alacak.
     Sektörün en büyük ve tek buluşması olan Moto Bike Expo'da motosiklet ve bisiklet tutkunlarının yakından takip ettiği kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil pek çok aksesuar ve ekipman sergilenecek.
    
     -Gösteriler-
    
     Eurasia Moto Bike Expo bu yıl motosiklet ve bisiklet dünyasının yakından takip ettiği iki büyük ismi ağırlayacak. Serbest Stil Motosiklet Dünya Şampiyonu Chris Pfeiffer ve bisiklet tutkunlarının yakından tanıdığı Thomas Ohler şovlarıyla fuara katılacak.
     Yan yana yatan 33 kişinin üzerinden rampasız uzun atlama rekoru kıran Chris Pfeiffer'ın Eurasia Moto Bike Expo'daki şovu bugün saat 14.00 ve 16.00'da gerçekleşecek. Pfeiffer, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise saat 12.30, 14.30 ve 16.30'da motosiklet tutkunlarının karşısına çıkacak.
     Thomas Ohler'in ise bugün saat 12.30, 14.30 ve 16.30'da birer gösterisi olacak. Ohler'in bisiklet gösterisi Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 12.00, 14.00 ve 16.00'da da izlenebilecek.
    
     -Hediyeler çekilişle sahibini bulacak-
    
     Bu yıl da Eurasia Moto Bike Expo'ya gelen ziyaretçilere birer çekiliş bileti verilecek. 1 Nisan Pazartesi günü Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi Ducati Monster motosiklet kazanırken, bir kişi Ghost marka, bir kişi de Bianchi marka bisikletin sahibi olacak. Yine yapılacak çekilişle bir kişiye Lapierre, bir kişiye de Carraro marka bisiklet hediye edilecek.
    
     -100 yeni motosiklet ve bisiklet modelinin ilk kez tanıtımı yapılacak-
    
     Bu yıl 5.'si düzenlenen fuarı Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği-nin (BİSED) yanı sıra çok sayıda kulüp de destekliyor.
     Motosiklet ve bisiklet sezonunun açılışının da yapılacağını fuarda 100 yeni motosiklet ve bisiklet modelinin ilk kez tanıtımı yapılacak. Geçen yıl 70 bin kişinin ziyaret ettiği fuarın ziyaretçi sayısının bu yıl 100 bine ulaşması bekleniyor.
     Fuarda tanıtımı yapılacak yeni modeller arasında Suzuki'nin Inazuma GW250, Hayabusa ve Burgman 650ZA, BRP'nin motosiklet ile üstü açılabilir spor otomobil arasındaki modeli Can-Am SPYDER Roadster ST yer alıyor.
     Honda da fuarda 4'ü yeni olmak üzere 23 model sergileyecek ve ilk kez bir ATV'yi tanıtacak.
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir