20 adet Ford Cargo 3232 SD Bergama altın madeninde çalışacak

  • Yazı boyutu
20 adet Ford Cargo 3232 SD Bergama altın madeninde çalışacak

20 adet Ford Cargo 3232 SD Bergama altın madeninde çalışacak

Ford Otosan, Bergama altın madeniyle iş yapan Kozdere ve Kozaklılar firmalarına toplam 20 adet Ford Cargo 3232 SD damperli kamyonu törenle teslim etti.
     Ford açıklamasına göre, teslim törenine, Kozdere AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Akbulut ve Kozaklılar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Ataş ile Ford Otosan Kamyon Bölge Satış Müdürü Mete İnceer ve satışı yapan Ford Yetkili Satıcısı Büyükkarcı Kamyon Satış Sorumlusu Hakan Öngül katıldı.
     Firma sahipleri Sezai Akbulut ve Hasan Hüseyin Ataş, törende yaptıkları konuşmalarda, Ford Cargo'ların düşük işletme maliyetleri ve yakıt tüketim değerleri ile rekabette avantaj sağladıklarını, araç parklarını yaygın servis ağı olan Ford Cargo'larla büyütmeye devam edeceklerini belirtti.
     Ford Otosan Kamyon Bölge Satış Müdürü Mete İnceer ise "Ford Cargo'larımız; yol inşaatı, toprak kazı dolgu işi, asfalt ve nakliye işleri yapan inşaat firmalarının çalışmalarını kolaylaştırıyor. Müşterilerimize katma değer yaratıyor olmaktan gurur duyuyoruz" dedi.
    
     -Ford Cargo'lar 50 ülkeye ihraç ediliyor-
    
     Ford Cargo ürünleri, 1,1 milyon metrekarelik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Eskişehir Fabrikası'nda üretiliyor, yurt içinde 30 yetkili satıcı, yurt dışında 20 distribütör ile müşterilere ulaştırılırken, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'da 50'ye yakın ülkeye ihraç ediliyor.
     1.500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Kamyon Fabrikasında Euro5 normlarına uygun, çevre dostu EcoTorq motor tiplerinin üretimi yapılıyor. 7,3 litre ve 9 litre silindir hacminde 260PS/320PS/360PS/380 PS güce sahip motorlar yüzde 100 Türk işgücüyle yüzde 100 yerli üretiliyor.
     Türkiye'nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek kamyon markası olan Ford Cargo, yüzde 70 yerlilik oranı ile Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlıyor.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir