2,4 milyon gnçtrkcll'li 2012'de 33,7 milyon lira avantaj elde etti

  • Yazı boyutu
2,4 milyon gnçtrkcll'li 2012'de 33,7 milyon lira avantaj elde etti

2,4 milyon gnçtrkcll'li 2012'de 33,7 milyon lira avantaj elde etti

Türkiye'nin en büyük gençlik kulüplerinden "gnçtrkcll", 2012 yılında abonelerine 33,7 milyon lira avantaj kazandırdı.
     Yapılan açıklamaya göre gnçtrkcll, marka işbirlikleriyle gençlerin bütçesine destek olmaya devam ediyor. 2005 yılından bu yana gençlere sürpriz teklifler, özel kampanyalar, fırsatlar ve çeşitli etkinlikler sunarak GSM hizmetleri dışındaki alanlarda da her zaman gençlerin yanındaki yerini koruyan kulüp, geçtiğimiz yıl da kazandırdı.
     İletişim ihtiyaçlarının yanı sıra yeme-içme, giyim ve eğlence gibi pek çok alanda gençlere faydalar sağlayan gnçtrkcll, sadece 2012 yılında gerçekleştirdiği 76 kampanya ile 2,4 milyon gence 33,7 milyon liralık tasarruf imkanı sağladı.
     En çok kampanya 41 işbirliği ile eğlence alanında düzenlenirken, onu 18 kampanya ile özel günlere yönelik teklifler, 11 kampanya ile giyim, 6 kampanya ile de yeme-içme izledi.
     Gençlerin kazandıkları avantajlara bakıldığında ilk üç sırayı 16 milyon lira ile eğlence, 14 milyon lira ile yeme-içme, 3,4 milyon lira ile de giyim aldı. Kampanyalara en çok Mart, Kasım ve Şubat aylarında katılan gençler, en fazla tasarrufu bu aylarda elde etti.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, 12 milyonluk bir gençlik kulübü olarak 2012 yılında da gençlerle olan sıkı bağlarını sürdürdüklerini belirtti.
     Temsilcilik sistemine geçerek gnçtrkcll'de yönetimi gençlere devretmelerinin, onların gerçek ihtiyaç ve isteklerini doğru olarak tespit etmelerini ve böylece beklentilerinin de üzerinde sonuçlara ulaşmalarını sağladıklarını aktaran Sevilengül, şunları kaydetti:
     "2012 yılının başında gnçtrkcll kampanyalarından yararlanacak 2 milyon gencin 20 milyon lira fayda sağlayacağını öngörürken, 2,4 milyon gencimizin 33,7 milyon lira avantaj elde etmesine imkan tanımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl marka işbirliklerini iletişim ve iletişim dışındaki ayrıcalıkları bir araya getiren daha bütünsel bir yaklaşımla ele alacağız ve kişiselleştirilmiş kurgulara ağırlık vereceğiz."
     Bu arada, gnçtrkcll; Little Caesars, Kahve Dünyası, Little Big, Sony ve Cinemaximum ile kurduğu stratejik ortaklıklarla indirimleri 365 güne yaydı. "Kahve Dünyası'nda Kariyer Sohbetleri" gibi gençlere katkı sağlayan etkinlikler, "Açık Hava Sinema Konserlerinde Pizza Hediyesi" gibi sürprizler ve "Üniversite Bahar Şenliklerinde Sony PlayStation Alanı" gibi gençlere ulaşan ortak kurgularla gençlerle kurulan bağ daha da güçlendi.
    
    
    

Bu haberi 90 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir