18 Mart Şehitleri Anma Günü -TÜRMOB Genel Başkanı Sanlı: -"Bugün, tarihe sığmayacak kadar büyük…

  • Yazı boyutu
18 Mart Şehitleri Anma Günü
  -TÜRMOB Genel Başkanı Sanlı:
  -"Bugün, tarihe sığmayacak kadar büyük…

18 Mart Şehitleri Anma Günü -TÜRMOB Genel Başkanı Sanlı: -"Bugün, tarihe sığmayacak kadar büyük bir gündür. Çanakkale Zaferi, milletimiz için olduğu kadar, bağımsızlık mücadelesi veren bütün milletler için başarı tablosudur"

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Nail Sanlı, bugünün, tarihe sığmayacak kadar büyük bir gün olduğunu belirterek, Çanakkale Zaferi'nin, Türk milleti için olduğu kadar, bağımsızlık mücadelesi veren bütün milletler için başarı tablosu olduğunu bildirdi.
     Sanlı, "18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi"nin 98'inci yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.
     Bugünün tarihe sığmayacak kadar büyük bir gün olduğuna işaret eden Sanlı, "Çanakkale Zaferi, milletimiz için olduğu kadar, bağımsızlık mücadelesi veren bütün milletler için başarı tablosudur. Milletimizin yokluk ve imkansızlıklara rağmen 98 yıl önce canı ve kanı pahasına Mehmetçiklerimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde topraklarımızı savunmuştur" ifadesini kullandı.
     Sanlı, her yıl büyük bir gururla anılan bu büyük günün, Türk milletinin hangi şart altında olursa olsun, hürriyet ve istiklali için neler yapabileceğini açıkça gözler önüne serdiğini kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 77 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir