18 Mart Şehitleri Anma Günü -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"Çanakkale Zaferi, tarihi boyunca…

  • Yazı boyutu
18 Mart Şehitleri Anma Günü
  -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak:
  -"Çanakkale Zaferi, tarihi boyunca…

18 Mart Şehitleri Anma Günü -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"Çanakkale Zaferi, tarihi boyunca hür ve müstakil yaşamış milletimizin eşsiz kahramanlık destanıdır"

Müstakil Sanayici ve işadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, "Çanakkale Zaferi, tarihi boyunca hür ve müstakil yaşamış milletimizin eşsiz kahramanlık destanıdır" dedi.
     Olpak, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda şunları kaydetti:
     "Çanakkale'de, kahramanca savaşan, ecdad yadigarı vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehitlerimizi ebediyen şükranla hatırlayacağız. Şehitlerimizin aziz emaneti olan ülkemizi korumakla kalmayacak, maddi ve manevi bütün değerlerimizi daha yükseğe taşımak için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.
     Büyük ve güçlü Türkiye'nin önündeki engellerin birer birer kaldırıldığı, ülkemizin daha demokratik, daha kalkınmış bir ülke olma yolunda emin adımlarla ilerlediği bir dönemde, Müstakil Sanayici ve İşadamları olarak, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir