16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi -Katılımcılara gala yemeği verildi

  • Yazı boyutu
16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi
  -Katılımcılara gala yemeği verildi

16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi -Katılımcılara gala yemeği verildi

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), İç Anadolu Sanayi ve İşadamları Dernekleri Konfederasyonu (İÇASİFED) ve Ankara Genç İşadamları Derneği'nce (ANGİAD) düzenlenen 16. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nin katılımcılarına gala yemeği verildi.
     Sheraton Oteli'ndeki yemekte konuşan ANGİAD Başkanı Abdullah Değer, zirvenin kendi döneminde yapılan en büyük organizasyon olduğunu söyledi.
     Ankara'nın gündeminin çok yoğun olduğunu belirten Değer, son birkaç yılda kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ile el ele vererek yeniliklere imza attıklarını dile getirdi.
     Genç iş adamları olarak şikayet etme haklarının olmadığını ifade eden Değer, "Herkesten fazla çalışmalıyız. Herkes üzerine düşeni yapıyor. Biz genciz, kimi kime şikayet edeceğiz" dedi.
     İÇASİFED Başkanı Nihat Güçlü de iş dünyasının önünde çok önemli sıkıntılar olduğunu kaydederek, "Her şeye rağmen bu ülkenin bizim olduğunu, bu ülke için çalışmak zorunda olduğumuzu biliyoruz" diye konuştu.
     Gala yemeği, müzik dinletisinin ardından sona erdi.
    
    
    

Bu haberi 81 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir