15. Evcil Hayvan Show Fuarı İzmir'de gerçekleştirilecek

  • Yazı boyutu
15. Evcil Hayvan Show Fuarı İzmir'de gerçekleştirilecek

15. Evcil Hayvan Show Fuarı İzmir'de gerçekleştirilecek

"Hayvanseverlerin Ege Zirvesi" olarak nitelendirilen 15. Evcil Hayvan Show Fuarı (Pet Show 2012), 27 Ekim'de İzmir'de gerçekleştirilecek.
     Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, bu yıl 15'incisi gerçekleştirilecek fuarda 60 firmanın stant açacağını, 40 bin kişinin ziyaret etmesini bekledikleri etkinlikte, evcil hayvanlar, hayvan ürünleri ve aksesuarlarının sergileneceğini söyledi.
     Fuarın, bölgedeki ve Türkiye'deki en kapsamlı etkinlik olduğunu kaydeden Eyigele, şöyle konuştu:
     "Hayvan sevgisinin toplum belleğindeki yerini arttırmak istiyoruz. Evcil hayvanlara duyarlı olan vatandaşlarımız organizasyonumuza koşarak geliyor. 'Ağaç yaşken eğilir' sözünden hareketle ana sınıfı öğrencilerinin fuara gelmeleri için özel bir çalışma yürütüyoruz. Evcil hayvanlar alemi fuar alanında olacak. Tanıyacaklar, öğrenecekler, yarışacaklar, eğlenecekler. Organizasyonumuza katılan herkes fuar alanından mutlu ayrılacak."
     "Pet Show 2012" kapsamında sahibine en çok benzeyen kedi-köpek yarışması, kedi-köpek güzellik yarışması, akvaryum yarışması gerçekleştirilecek.
     İzmir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek K-9 köpek gösterisinin de yer alacağı fuar 30 Eylül'e kadar saat 11.00-20.00 saatleri arasında gezilebilecek.
    
    
    

Bu haberi 195 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir