İstanbul Dans Merkezi

  Serdar Ekrem Cad. 5/2 Galata 34420 Beyoğlu / İstanbul (Beyoğlu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2921310
  Erman Ezgin (Firma Sahibi / Ortağı)

  14 Şubat Sevgililer Günü

  • İlan Sahibi : Erman Ezgin
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Beyoğlu
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 25 Ocak 2010 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Şubat 2011 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Dans Kursları

  14 Şubat Sevgililer Günü İlan Açıklaması

  Aşk dolu bir sınıf açılıyor;
  SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ BİR AY SÜRSÜN!...
  İstanbul Dans Merkezi’nden sevgilisi için workshop bileti alanların 14 Şubat’ı tam bir ay sürecek…
  Sevgiliye, eşinize, aşka davet edeceğiniz insana romantik bir hediye vermek istiyorsanız, dört derslik workshop içeren “özel hediye kartı” nızla onu tam kalbinden vurmak için hazırsınız…
  Sadece İstanbul Dans Merkezi’nde bulacağınız ve her müzikte dans etmek için Erman Ezgin tarafından yaratılan E-Dans ile birlikte ritim duygusunu en basit ve kolay şekilde yakalayacağınız bu dersler, sevgiliyle iletişim kurmanın yanı sıra eğlenceli saatleri de size sunuyor. Ayrıca TicketTurk’ de satışa sunulacak özel hediye kartları, sevgilinizi şaşırtmak, kalbini kazanmak için çok anlamlı ve bir o kadar da akla gelmeyecek orijinal bir hediye!
  250 TL ödeyerek iki kişi için özel fiyattan yararlandığınız gibi “Özel Hediye Kartı, kırmızı gül, isimli hediyeli dolapta özel not” gibi hizmetler için de hiçbir ücret ödemiyorsunuz.
  Çiftlere ayrıca özel konsept de hazırlayan merkez limuzin kiralamaya kadar varan hizmetleri ile gerçek bir“Exclusive” hizmet veriyor ve bunun bedeli istenecek hizmete göre değişiyor. Tabii ki bunun için hayli erken iletişime geçmek gerekiyor.

  İstanbul Dans Merkezi de size… Sevgilinize aldığınız hediye ile her yerde dans edebileceğiniz ömürlük bir hediye avantajı sunuyor. Siz de derslere katılarak, eğlenceli, romantik ve ritim dolu saatler geçiriyorsunuz.
  Hazırlıklarınızın vaktinde hazırlanabilmesi tek yapmanız gereken 11 Şubat gününe kadar kayıt, sürpriz ve özel notlar işlemlerini tamamlamanız.
  Hediye edeceğiniz dans derslerinin ilki 14 Şubat Pazar günü Galata’daki İstanbul Dans Merkezi’nde başlayacak ve dört hafta sürecek. Dersler, İstanbul Dans Merkezi kurucusu ve dans alanında eşsiz projelere imza atmış Erman Ezgin’in liderliğinde 13.00–14.30 saatleri arasında yapılacak.
  Birlikte hay

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  İstanbul Dans Merkezi
  Serdar Ekrem Cad. 5/2 Galata 34420 Beyoğlu / İstanbul (Beyoğlu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2921310
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir