Ortadogu Tanıtım Ajansı

  Hürriyet Mah. Taşocağı Cad. Gül Sok. No:4 D:1 Kağıthane / İSTANBUL ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3332333
  Mehmet (Satış Müdürü)

  13 Ortadoğu Ülkesine Reklam Ve Tanıtım Imkanı

  • İlan Sahibi : Mehmet
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 27 Ocak 2010 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Ocak 2011 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Dış Ticaret Danışmanlığı

  13 Ortadoğu Ülkesine Reklam Ve Tanıtım Imkanı İlan Açıklaması

  Ortadoğu tanıtım ajansı 13 Ortadoğu ülkesine ( Suriye , Irak , İran , Lübnan , Suudi Arabistan , Birleşik Arap Emirlikleri , Katar , Kuveyt , Ürdün , Mısır , Bahreyn , İsrail , Yemen ) tanıtım faaliyetleri yürütebilmenizi sağlayan Türkiye`deki ilk şirkettir.

  Son dönemlerin en gözde pazarı olan ve yıldızı gittikçe parlayan bir coğrafya olan Ortadoğu ülkelerine ürünlerinizi çok kolay bir şekilde en ekonomik bütçeler ile tanıştırabilir veya bu bölgedeki ürünlerinizin satışına ciddi oranlarda katkı sağlayabilirsiniz.Sizde satın alma paritesi yüksek , büyük oranda dışa bağımlı ve coğrafi olarak ciddi avantajlarımız bulunan bu pazara ürünlerinizi tanıştırmak için geç kalmayın.

  Çalışmalarımızın ağırlıklı bir oranını Reklam ve Tanıtım faaliyetleri kapsamaktadır.Bu hizmetimizin yanında proje bazlı olarak Pazar araştırması ve Ticari Tur organizasyonlarıda yürütmekteyiz.

  İhracatın bu en gözde pazarı olan fakat fizibilite çalışması zorluğu , araştırma maliyetleri yüksekliği , internet alt yapısının gelişmemiş olması , yatırım maliyetleri yüksekliği ve iş ortağı bulmak gibi onlarca sıkıntıyla karşılaşılabilen bir bölgede sizler için en uygun çözümleri sunuyoruz.Sizde çözümlerimiz sayesinde en ekonomik , en risksiz , en kolay ve en hızlı şekilde ürününüzü dilediğiniz ülke ile buluşturma şansı yakalayabilirsiniz.

  Sizde firmanıza üreteceğimiz çözümü öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen www.ortadoguyatanitim.com adresinden web sitemizi ziyaret edin.

  Birlikte çalışmak dileğiyle , saygılarımızla...

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Firmaya ait başka satım ilanı bulunamamıştır.
  Ortadogu Tanıtım Ajansı
  Hürriyet Mah. Taşocağı Cad. Gül Sok. No:4 D:1 Kağıthane / İSTANBUL ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3332333
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir