12. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı -Ekonomi Bakanlığı, Antalya…

  • Yazı boyutu
12. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı
  -Ekonomi Bakanlığı, Antalya…

12. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı -Ekonomi Bakanlığı, Antalya İhracatçılar Birliği ve NTSR Fuar Organizatörlüğü işbirliğiyle düzenlenen Growtech Eurasia 12. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı öncesi firmalar arasında ikili görüşmeler yapıldı

Ekonomi Bakanlığı, Antalya İhracatçılar Birliği ve NTSR Fuar Organizatörlüğü işbirliğiyle düzenlenen Growtech Eurasia 12. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı öncesi, firmalar arasında ikili görüşmeler yapıldı.
     Hill Side Otel'de düzenlenen ticari ikili görüşmelere Azarbaycan, Ürdün, Cezayir ve Özbekistan'dan 20, Türkiye'den 50 firma temsilcisi katıldı. Yapılan iş görüşmelerinde firmalar karşılıklı ticari anlaşmalar yaptı.
     NTSR Satış Müdürü Buket Soytürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Grewtech Eurasia Tarım Fuarı'nın uluslararası sera, tarım ekipmanları, çiçekçilik ve teknoloji kapsamında Avrasya'nın en büyük fuarlarından biri olduğunu söyledi.
     Fuara bu yıl 30 ülkeden 156, Türkiye'den ise 500 firmanın katılacağını bildiren Soytürk, 55 ülkeden 70 bin ziyaretçi beklediklerini kaydetti.
     Firmaların ülkelerindeki tarım ürünleri ve teknolojilerini tanıtacağı fuar, yarın Antalya Expo Center'de başlayacak. Fuar, 8 Aralık Cumartesi gününe kadar açık kalacak.
    
    
    

Bu haberi 229 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir