1001 Marka Ticaret (www.binbirmarka.com.tr)

  Atatürk Bulvarı, Şafak Sok. Atlas Apt. No:16 Dükkan:3 (Kartal / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3067272 090-216-3061782
  www.binbirmarka.com.tr (Satın Alma Müdürü)

  1001 Marka Termal Sauna Şort

  • Ürün Adı : 1001 Marka Termal Sauna Şort

  Ürün Hakkında

  Neden 1001 Marka Termal Sauna Şort® ?

  Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar.İşte aradığınız ürün!

  1001 Marka Termal Sauna Şort®`u ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ister sadece uyurken kullanın.

  ETKİ MEKANİZMASI:

  1001 Marka Termal Sauna Şort® doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir.
  Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasını sağlar, termal tuzun yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakarak özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar.

  KULLANIM :

  Gün içerisinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. 1001 Marka Termal Sauna Şort®`unuzun çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle termal şortun giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.

  TERMAL TUZUN KULLANIMI

  Bir çay bardağı suyun içine bir tatlı kaşığı tuzu ekleyerek tuzu eritiyoruz,daha sonra tuzlu suyu zayıflamak istediğimiz bölgeye sürerek suyun kurumasını bekledikten sonra şortu giyiyoruz.

  1001 Marka Termal Sauna Şort® Kullanma Talimatları
  ::: 1001 Marka Termal Sauna Şort®`u kirlendiğini hissettiğinizde ılık suyla elde beyaz sabunla yıkaya bilirsiniz.

  ::: Her gün yıkamak gibi bir zorunluluğu yoktur,

  ::: Kesinlikle makinaya atmayınız.

  ::: Elde ve beyaz sabun ile yıkayınız,

  ::: 1001 Marka Termal Sauna Şort® yapısı itibari ile size yıllarca hizmet verebilecek bir üründür.

  ::: İstediğiniz ölçüye indikten sonra yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuzda aynı etki ile tekrar kullanabilirsiniz.

  ::: Şık ve narin tasarımı, kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile 1001 Marka Termal Sauna Şort®`u tatilde, denizde, havuzda, yolculukta, yürüyüşte, işyerinde, evde ve özellikle uyurken bile zayıflayabileceğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Şimdi Bu Müthiş Ürüne Sadece 99 YTL + 3 YTL Kargo Bedeliyle Toplam 102 YTL`ye Sahip Olabilirsiniz. Üstelik 17 YTL`lik 6 Kolay Taksitle! Hemen, Şimdi Atın Sepete...

  Üstelik şimdi sadece 5 YTL + KDV fark ile 50-52 Özel Büyük Beden Seçim İmkanıyla, Sadece 1001 Marka`da!

  Önemli Uyarı : 1001 Marka® Termal Sauna Şort ismi tarafımızca (Işın Bozkır ve Ort. adına) Türk Patent Enstütüsü tarafından patentlenmiştir. İlgili başvurumuz neticeside başvurumuz incelenmiş ve uygunluğu onaylanmıştır. Ayrıca yine Türk Patent Enstütüsü`nün vermiş olduğu izin belgesi ile Nic.tr`den www.TermalSaunaSort.com.tr domaini tarafımıza tahsis edilmiştir. Ayrıca termal ürünler için bazı firmaların hiçbir araştırma yapmadan "termal sauna yelek" ve "termal sauna şort" adı altında, "Orjinal 3mm kalınlığında Neoplan" kumaştan imal edilmemiş, fazla kilo ve selülitleri giderme konusunda hiçbir etkisi bulunmayan ürünleri sattıklarını üzülerek belirtmek isteriz. Gerçek Termal Sauna Yelek ve Termal Sauna Şort "3mm kalınlığında Neopran" kumaştan imal edilmektedir ve bu kalınlıktaki neopran kumaştan imal edilen ürünlerin kumaş maliyetinden dolayı belirli fiyat limitlerinin altında satılması mümkün değildir. Lütfen kişilerin zaaflarından yararlanmaya çalışan satıcıların "teoride ucuz" ürünlerine tenezzül etmeyiniz. Sizlere genellikle faturasız olarak gönderdikleri bu ürünler ile ilgili yasal sorumlulukları üzerlerine almadıklarını belirtmek isteriz. Sayın Müşteri

  Tümünü göster
  1001 Marka Ticaret (www.binbirmarka.com.tr)
  Atatürk Bulvarı, Şafak Sok. Atlas Apt. No:16 Dükkan:3 (Kartal / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3067272
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir