10. Uluslararası Finans Zirvesi -Ana teması "Global Finansal Tasarım: Sil Baştan!" olarak…

  • Yazı boyutu
10. Uluslararası Finans Zirvesi
  -Ana teması "Global Finansal Tasarım: Sil Baştan!" olarak…

10. Uluslararası Finans Zirvesi -Ana teması "Global Finansal Tasarım: Sil Baştan!" olarak belirlenen zirve 23 Kasım'da İstanbul'da yapılacak

İstanbul'u dünyanın sayılı merkezleri arasında konumlandırma amacıyla düzenlenen Uluslararası Finans Zirvesi, 23 Kasım Cuma günü İstanbul'da gerçekleştirilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Swissotel'de düzenlenecek Zirvenin bu yılki ana teması "Global Finansal Tasarım: Sil Baştan!" olarak belirlendi. IMF Türkiye Temsilcisi Mark White Lewis, Dünya Bankası Baş Ekonomisti Marina Wes, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Odea Bank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya'nın da konuşmacılar arasında bulunduğu zirve, güncel konuları küresel bazda ele alarak Türkiye ve dünya piyasalarına ışık tutacak.
     Bu yıl "CEO Sohbetleri: Finansal Mimari", "Küresel Sistem Tasarımında Alternatif Perspektif", ve "Global Ekonomik Mimari" başlıklı oturumların gerçekleştirileceği Zirvede finansal hizmetler sektörü bir bütün olarak ele alınacak, ekonomik yapı ve ilişkiler sistemi içindeki rolünü yeniden tasarlama çalışmalarını masaya yatırılacak. Yeni tasarım sürecinde yükselen piyasaların değerlendirileceği Zirvede, yeni alan ve sektörlerin ortaya çıkmasıyla birlikte bu piyasaların katma değer üretme yetkinliği, ekonomik büyüme ve kalkınmaya katkısı tartışılacak.
    
    
    

Bu haberi 131 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir