10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü -Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Kutlu:…

  • Yazı boyutu
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
  -Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Kutlu:…

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü -Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Kutlu: -"Demokrasinin yerleşmesinde basın kuruluşlarının önemli katkıları oldu"

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, demokrasinin yerleşmesinde basın kuruluşlarının önemli katkıları olduğunu kaydetti.
     Kutlu, konuya ilişkin yayımladığı mesajında, halkın doğru ve tarafsız haber almasını sağlamak için özveri ile çalışan basın mensupları sayesinde önemli gelişmeler sağlandığını ifade etti.
     Gazetecilerin, halkı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emeğin kutsal olduğunu belirten Kutlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
     "Demokrasinin yerleşmesinde basın kuruluşlarının önemli katkıları oldu. Gazeteciler görevleri yerine getirirken yaptıkları çalışmalara yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Fedakarca çalışarak halkımızı aydınlatan, toplumsal hayattaki etkinliğini gün geçtikçe arttıran, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan ve insanlara bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu gerçekleştiren basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ebediyete intikal etmiş gazetecilere de Allah'tan rahmet dilerim."
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir