"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" -DHMİ Genel Müdürü Birdal: -"Sivil havacılık sektörünün son…

  • Yazı boyutu
"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"
  -DHMİ Genel Müdürü Birdal:
  -"Sivil havacılık sektörünün son…

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" -DHMİ Genel Müdürü Birdal: -"Sivil havacılık sektörünün son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atılımları kamuoyuna duyuran, haber, yorum, eleştiri ve yol göstermeleriyle başarılarımıza ciddi katkı sağlayan basın mensuplarına ne kadar teşekkür etsek azdır"

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, sivil havacılık sektörünün son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atılımları kamuoyuna duyuran, haber, yorum, eleştiri ve yol göstermeleriyle başarılara ciddi katkı sağlayan basın mensuplarına teşekkür etti.
     Birdal, yaptığı yazılı açıklamada, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, "Sivil havacılık sektörünün son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atılımları kamuoyuna duyuran, haber, yorum, eleştiri ve yol göstermeleriyle başarılarımıza ciddi katkı sağlayan basın mensuplarına ne kadar teşekkür etsek azdır" ifadesini kullandı.
     Özellikle sektör haberlerini titizlikle izleyip, büyük bir emek ve yetkinlikle haberleştiren ekonomi ve ulaştırma muhabirleri ile yazarlara bu özel gün dolayısıyla şükranları sunan Birdal, "Bu duygularla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nüzü kutluyor, başarılarınızın devamı dileği ile sevgi ve saygılarımı iletiyorum" dedi.
    
    
    

Bu haberi 110 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir