10. Kalkınma Planı Çalışmaları -Kalkınma Bakanlığı'nın 10. Kalkınma Planı Çalışmaları…

  • Yazı boyutu
10. Kalkınma Planı Çalışmaları
  -Kalkınma Bakanlığı'nın 10. Kalkınma Planı 
  Çalışmaları…

10. Kalkınma Planı Çalışmaları -Kalkınma Bakanlığı'nın 10. Kalkınma Planı Çalışmaları toplantısı, Safranbolu'da bakanlık bürokratlarının katılımıyla gerçekleştirildi

Kalkınma Bakanlığı'nın 10. Kalkınma Planı Çalışmaları, Safranbolu'da bakanlık bürokratlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
     Toplantı için Safranbolu ilçesine gelen Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Madenoğlu, Bakanlık Müsteşar Yardımcıları İlyas Çelikoğlu, Ahmet Yaman, Cüneyd Düzyol, Bakanlık Genel Müdürleri Latif Tuna, Metin Eker, daire başkanları ve üst düzey yöneticilerle eşleri önce tarihi ve turistik alanları gezdi.
     Safranbolu Asmazlar Konağı'nda, basına kapalı olarak devam eden toplantıyle ilgili bilgi veren Bakan Yardımcısı Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, masaya yatırdıkları 5 yıllık planın 2014 yılında yürürlüğe gireceğini söyledi.
     Planın, önceliklerini, hedeflerini ve ilkelerini belirlemek üzere bakanlık bünyesinde böyle bir toplantıyı Safranbolu'da düzenlemekten mutlu olduklarını vurgulayan Caylan, "Hükümetimizin 2023 yılı hedeflerini gerçekleştirmek üzere ilk 5 yıllık diliminde hayata geçecek olan 10. Kalkınma Planı'nın temel çerçevesi ve kararları bir anlamda Safranbolu'da verilmiş olacak" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 426 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir